Dezinfekce a sterilizace (DEZ)

Divize Dezinfekce Vám nabízí široké spektrum dezinfekčních a hygienických přípravků od 9 renomovaných výrobních firem, působících nejen na českém, ale i zahraničním trhu. Jedná se o přípravky pro dezinfekci ploch, nástrojů, rukou a pokožky, doplněné mycími a ošetřujícími prostředky, dávkovači a dalšími aplikačními pomůckami.

Naše služby zahrnují komplexní řešení hygieny pro všechny provozy zdravotnických zařízení, ústavů sociální péče, penzionů pro seniory, domovy důchodců a ostatní zařízení, kde je nutný hygienický řád. Komplexnost spočívá v úplném poradenství -  seznámení s příslušným zákonem a jeho vyhláškou, sestavení dezinfekčního plánu na míru danému zařízení, odborné produktové poradenství, proškolení zaměstnanců s novým dezinfekčním řádem a správnými postupy při používání dezinfekčních prostředků. Informujeme o novinkách v oboru, jak vědeckých tak legislativních. Organizujeme odborné semináře a konference.

Patří sem například:

  • Dezinfekce rukou
  • Dezinfekce kůže a sliznic
  • Dezinfekce operačního pole
  • Dezinfekce nástrojů
  • Dezinfekce ploch

Pro provozy oddělení sterilizací nabízíme široké portfolio wrapů společnosti Klimberly Clark  V roce 2013 jsme zahájili prodej jedinečného produktu KIMGUARD ONE STEP* QUICK CHECK*. Pro vybrané provozy nabízíme také dekontaminační rohože. Nedílnou součástí našich služeb je nejen odborná, ale i ekonomická revize dezinfekčního řádu. Během času, kdy máte dezinfekční řád sestaven, mnoho výrobců rozšiřuje či upravuje své produkty, které by pro Vás mohly být nejen uživatelsky, ale také ekonomicky zajímavé. Proto nás neváhejte kontaktovat. Velice rádi, Vám revizi zdarma provedeme.

 

 

Společnost PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. je partnerem České společnosti pro sterilizaci.

 

 

 

Informační materiály


Prohlédněte si katalog
Klikněte zde

Rychlý kontakt

PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s.
Novodvorská 136, 2. patro,
142 00 Praha 4
Zobrazit na mapě

tel.: +420 221 595 111
fax: +420 224 257 838
info@promedica-praha.cz

Informace o GDPR


Obchodní zástupci

Zobrazit kontakty

Přihlášení / Registrace

Zadejte Váš registrační email
Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se můžete zde

Katalog

Prohlédněte si náš interaktivní katalog.

Katalog je možné si také stáhnout.

Otevřít katalog

Rychlý kontakt

PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s.
Novodvorská 136, 2. patro,
142 00 Praha 4
Zobrazit na mapě

tel.: +420 221 595 111
fax: +420 224 257 838
info@promedica-praha.cz

Informace o GDPR