Společenská odpovědnost

Jako zodpovědná firma vždy jednáme v zájmu našich akcionářů, zaměstnanců i obchodních partnerů. Zároveň usilujeme o to, abychom byli prospěšní i širšímu okolí všude tam, kde působíme.

Snažíme se o to, aby spolupráce s našimi partnery byla vždy transparentní a otevřená. Dodržujeme zákony, kdekoli podnikáme. Děláme to tak, aby naši partneři byli spokojení a měli chuť do další spolupráce.
Jednou z hodnot, které jako firma zastáváme, je jednat v nejlepším zájmu nejen našich akcionářů, zaměstnanců, obchodních partnerů, ale být prospěšným podnikem daleko širšímu okolí na našem i mezinárodním trhu.

Snažíme se tak se svými partnery i velmi složitá řešení převádět na transparentní, nekomplikovanou a vždy otevřenou spolupráci. Dodržujeme zákonná pravidla kdekoli podnikáme a děláme to tak, aby spokojenost a chuť k další nové spolupráci byla vždy základní motivací našich partnerů.

Prostřednictvím vybraných vzdělávacích, sociálních a dobročinných programů podporujeme zlepšení kvality života našich spoluobčanů. Ctíme odkaz předchozích generací.

 

Nejdůležitější projekty a programy, které podporujeme:


 

CZECH SPITFIRE CLUB

Občanské sdružení CZECH SPITFIRE CLUB připomíná dnešní generaci pozitivní vzory a morální odkaz československých letců a dalších vojáků, kteří za druhé světové války bojovali proti fašismu.

Mottem spolku je „Nezapomínáme na hrdiny“. Tato myšlenka je nám blízká, protože věříme, že morální odkaz i představování pozitivních vzorů nezůstane bez odezvy. Proto jsme od roku 2011 hlavním a hrdým sponzorem sdružení CZECH SPITFIRE CLUB.

Toto sdružení podporujeme nejenom finančními prostředky, ale i zajímavými akcemi, na kterých se podílíme. Patří sem například příležitost splnění snu panu Generálu Emilu Bočkovi – účastníku bojů 2. světové války a veteránovi RAF.

Více o této akci se můžete dozvědět: ZDE


 

DOBROVOLNICKÉ CENTRUM LÉKOŘICE - CENTRUM PODPŮRNÉ PÉČE V THOMAYEROVĚ NEMOCNICI

Posláním dobrovolnického programu je přispět ke zlepšení psychosociálních podmínek pacientů na lůžkových odděleních a napomáhat dětem, dospělým i starým lidem k překonání doby, kterou tráví v nemocnici. Aktivity programu jsou významnou psychosociální podporou pacientů na lůžkových odděleních nemocnice.

Naše spolupráce s Dobrovolnickým centrem Lékořice začala už v roce 2005. V roce 2009 jsme se stali Generálním partnerem dobrovolnického programu pro Thomayerovu nemocnici i pro IKEM a stále podporujeme nové projekty centra. Dlouhodobá spolupráce pozitivně ovlivnila i naše zaměstnance, kteří se nadšeně účastní akcí jako je například Dobročinný bazar, či podporují projekt NAŠE KAVÁRNA.

 

CCV (CENTRUM CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ)

CCV je největší vzdělávací instituce třetího věku, která v ČR funguje již 30 let a aktuálně sdružuje kolem 3500 studentů. Koncepce tohoto vzdělávacího subjektu nabízí možnost psychické, fyzické a společenské aktivace sociálně znevýhodněným kategoriím obyvatelstva – a to je něco, co dokážeme ocenit a podpořit. Proto jsme se v roce 2016 rozhodli pro sponzorství CCV.

 

Ve spolupráci s CCV jsme uskutečnili například osvětovou akci při příležitosti Světového dne monitoringu diabetu. Více o akci se dozvíte ZDE.


 

ČAS (ČESKÁ ASOCIACE SESTER)

Česká asociace sester je největší odborná profesní organizace sester a jiných odborných pracovníků. Cílem této organizace je podpora aktivit zaměřených na vzdělávání a přípravu sester, porodních asistentek a dalších nelékařských zdravotnických oborů na výkon povolání. ČAS se podílí také na spolupráci při změnách systému zdravotnických služeb ČR, vytváření účinných nástrojů k zajištění bezpečně a kvalitně poskytovaných ošetřovatelských služeb a dalších činnostech.

Oblast vzdělávání zdravotníků si zaslouží pomoc a podporu, proto jsme si vybrali Českou asociaci sester, kterou podporujeme také prostřednictvím spolupráce s naší vzdělávací a poradenskou institucí PROMEDICA INSTITUT.

 

PROMEDICA INSTITUT poskytuje zdravotníkům přístup k moderním technologiím a inovativním postupům léčby v širokém spektru zdravotnických oborů.

 

Více o PROMEDICA INSTITUTU se dozvíte ZDE.

 

 


Soubory ke stažení:


Pamětní list - Biggin Hill Pamětní list - Biggin Hill Otevřít soubor | Stáhnout soubor


Přihlášení / Registrace

Zadejte Váš registrační email
Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se můžete zde

Katalog

Prohlédněte si náš interaktivní katalog.

Katalog je možné si také stáhnout.

Otevřít katalog

Rychlý kontakt

PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s.
Novodvorská 136, 2. patro,
142 00 Praha 4
Zobrazit na mapě

tel.: +420 221 595 111
fax: +420 224 257 838
info@promedica-praha.cz

Informace o GDPR