Den zdraví – STOB

5. 11. 2018

Naše divize Diabetologie se zúčastnila již dvaadvacátého ročníku oblíbené akce Den zdraví se STOBem dne 20. 10. 2018 v Praze 4 – Modřanech.

 

Tento den je určen všem, kteří chtějí žít zdravěji, zbavit se nadbytečných kilogramů a nevědí, jak  na to, nebo nemají vůli dodržovat svá předsevzetí.

Den zdraví je také tradičním setkáním těch, kteří si každý rok ověřují, jak jsou na tom s tělesnou kondicí a základními ukazateli, jako jsou množství tuku v těle, hladina glykémie v krvi apod.

Naše divize zde již druhým rokem představila glukometr CONTOUR®PLUS ONE a jeho přednosti, které se návštěvníci dozvěděli při měření glykémie.

K našemu stánku přišlo více než 300 lidí, kteří si glykémii změřili. Bylo zachyceno 30 lidí, kterým byla naměřena vysoká hladina glykémie.

Dostali od nás nejenom doporučení navštívit svého lékaře, ale také náš glukometr a radu, kde si objednat testovací proužky Contour Plus.

Představili jsme náš nový web www.argomed.cz, kde je možnost si za akční ceny objednat zdravotnický materiál.

Jsme rádi, že pomocí účasti na této akci máme možnost  informovat  širokou veřejnost o nových technologiích a věříme, že zájem o naše produkty nám přinese mnoho nových spokojených uživatelů.

 

Divize diabetologie