Distribuce a logistika ve zdravotnictví

Jsme spolehlivým partnerem pro zdravotníky, dodavatele i výrobce zdravotnických prostředků. Patříme k nejvýznamnějším společnostem na trhu a hrdě se hlásíme k tomu, že jsme ryze českou firmou postavenou výhradně na českém kapitálu.

Naše distribuce stojí na silném prodejním týmu, který je členěn do 16 divizí podle specializace, a skládá se z více než 70 odborníků – reprezentantů společnosti. Naši obchodní reprezentanti se vždy perfektně vyznají v našich produktech a mají přehled v oboru – jsou rovnocennými partnery zdravotníkům a pomáhají šířit nové poznatky a důležité know-how předních výrobců světového trhu.

Dodáváme zboží kamkoli v ČR do 24 nebo 48 hodin. Klientům jsme k dispozici telefonicky i online, s  objednáváním produktů jim ochotně pomáhá personál call centra.

K logistice a distribuci patří i servis,
podpora a poradenství

Ke všem přístrojům, které dodáváme, zajišťujeme dostupný autorizovaný servis a náhradní díly přímo od výrobců. Naši servisní technici poradí s výběrem, postarají se o zaškolení personálu a softwarovou podporu včetně napojení na informační systémy zdravotnického zařízení.

Promedica

Promedica v číslech

Jsme největší nezávislý distributor
ve zdravotnictví v ČR

16

divizí pro všechny
zdravotnické obory
Více než

70

odborníků – reprezentantů
společnosti
Přes

220

zaměstnanců

100

dodavatelů
z Česka i zahraničí

11,000m2

plochy ve vlastních
skladových halách

32

nákladních vozů
a dodávek

12,000

paletových míst

Promedica na slovenském trhu

Promedica působí od roku 2017 prostřednictvím svých poboček a společností Unique medical SK a Ultramed také na slovenském zdravotnickém trhu.

Naše poslání

Cítíme odpovědnost za zdravotníky i pacienty, a proto je naší vizí přispívat k celkovému zvýšení úrovně zdravotnictví pomocí moderních materiálů, pohodlnějších postupů a zlepšování podmínek léčby. Pečlivě si vybíráme dodavatele, abychom mohli nabízet širokou škálu vysoce kvalitních produktů za co nejpříznivější ceny.

Na český trh přinášíme nové technologie a inovace. Našim partnerům z řad výrobců a dodavatelů poskytujeme služby moderní logistiky a distribuce – rychle, přesně a spolehlivě.

Společenská odpovědnost

Jako odpovědná firma jednáme v zájmu našich akcionářů, zaměstnanců i obchodních partnerů. Snažíme se vždy o transparentní spolupráci a dodržujeme zákony. Zároveň usilujeme o to, abychom byli prospěšní všude tam, kde působíme.

Prostřednictvím vzdělávacích a sociálních programů podporujeme zlepšení kvality života všech, kdo to potřebují. Ctíme odkaz předchozích generací.

Nejdůležitější projekty a programy, které podporujeme:

 • CZECH SPITFIRE CLUB

  Občanské sdružení CZECH SPITFIRE CLUB připomíná dnešní generaci pozitivní vzory a morální odkaz československých letců a dalších vojáků, kteří za druhé světové války bojovali proti fašismu. Motto spolku je: „Nezapomínáme na hrdiny.“ Ani my nechceme, aby se na ně zapomnělo. Proto jsme od roku 2011 hlavním a hrdým sponzorem sdružení CZECH SPITFIRE CLUB.

  Zjistěte vícearrow
 • DOBROVOLNICKÉ CENTRUM LÉKOŘICE

  Od roku 2005 spolupracujeme s centrem podpůrné péče v Thomayerově nemocnici, které usiluje o zlepšení psychosociálních podmínek pacientů na lůžkových odděleních a pomáhá dětem, dospělým i starým lidem lépe prožívat dobu, kterou tráví v nemocnici. V roce 2009 jsme se stali Generálním partnerem dobrovolnického programu.

  Zjistěte vícearrow
 • ČAS (ČESKÁ ASOCIACE SESTER)

  ČAS je největší profesní organizace sester a dalších odborných pracovníků. Jejím cílem je podpora aktivit zaměřených na vzdělávání a přípravu sester, porodních asistentek a dalších nelékařských zdravotnických oborů na výkon povolání. Tyto aktivity vždy rádi podpoříme, třeba prostřednictvím naší vzdělávací a poradenské instituce PROMEDICA INSTITUT.

  Více o této akciarrow

Promedica institut

Certifikace a ocenění:

ISO 14001 CZ
ISO 20000 CZ
ISO 27001 CZ
EN ISO 13485 CZ
CZECH STABILITY AWARD 2016
CZECH STABILITY AWARD 2017
Diplom Best Employer 2016
Diplom Best Employer 2017