Robotický systém Versius - Promedica

Robotický systém Versius

Chirurgický robotický systém Versius® je jedním z nejpokročilejších technologických trendů v oblasti lékařství a chirurgie. Je zkonstruován s ohledem na přesnost, obratnost a všestrannost a je speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám pacientů, chirurgů a chirurgického týmu. Versius® umožňuje roboticky navigované operace s vysokou přesností a tím minimalizuje invazivitu operace, což zlepšuje zotavení pacienta a snižuje náklady na zdravotní péči.

 

Promo akce v tomto roce

Společnost Promedica disponuje jedním kusem kompletního robotického systému CMR Versius pro demonstrační a výukové účely. V případě zájmu lze dohodnout předvedení v našem show roomu v Praze či zapůjčení. Neváhejte se obrátit na naše obchodní zástupce na email: zt@promedica-praha.cz. 

Prezentace DEMO sytému Versius:

 • Národní chirurgický kongres

  arrow

  Ve dnech 10. – 12. května 2023 jsem se jako generální partner účastnili Národního chirurgického kongresu 2023, který se konal v Cubex Centru v Praze.

  Čtěte více ZDE.

 • Urologický výroční kongres

  arrow

  Kongres se uskuteční 11. – 13. 10. 2023.

  Stránky akce ZDE.

Mezinárodní konference s tématem robotické chirurgie:

 • ESTS Milano

  arrow

  Kongres se uskutečnil 4. – 6. 6. 2023.

  Stránky akce ZDE.

 • ESGS Brusel

  arrow

  Kongres se uskuteční 1. – 4. 10. 2023.

  Stránky akce ZDE.

CMR

Společnost CMR svou technologií a přístupem umožňuje chirurgům, aby pacientům poskytovali to nejlepší. Jsou spíše partnery než prodejci, takže pacienti, chirurgické týmy a nemocnice mají prospěch z hodnoty, kterou přináší.

Novinky

 • První instalace - Vojenská Nemocnice Ružomberok

  arrow

  V červenci 2022 jsme slavili první prodej robotického operačního systému nové generace CMR Versius v dějinách Promedica.

  Přečtěte si celou zprávu ZDE.

 • Chirurgický robot Versius®

  arrow

  Chirurgický robot je jedním z nejpokročilejších technologických trendů v oblasti lékařství a chirurgie. Tyto robotické systémy umožňují lékařům provádět operační
  zákroky s vysokou přesností a kontrolou, čímž minimalizují rizika a zvyšují úspěšnost operací.

  Jedním z předních dodavatelů této inovativní technologie je společnost CMR, která vytvořila robotický systém Versius. Tento systém umožňuje roboticky navigované operace s vysokou přesností a minimalizuje invazivitu operace, což zlepšuje zotavení pacienta a snižuje náklady na zdravotní péči.

  Robotická operace prostaty je další oblast, ve které chirurgický robot přináší velké výhody. Díky robotické chirurgii pánevního dna se pacienti mohou dočkat pokročilých operací prostaty, které jsou méně invazivní a vedou ke zlepšení jejich zdraví.

  Srovnání robotické a laparoskopické chirurgie ukazuje, že chirurgický robot je často výhodnější v oblasti vysoké přesnosti a rychlosti, zatímco laparoskopie může být vhodná pro menší a jednodušší operace.

  Výhody robotické chirurgie jsou nezpochybnitelné a to včetně minimalizace rizik pro pacienta, zlepšení zotavení po operaci a snížení nákladů na zdravotní péči. Proto se stále více lékařských center rozhoduje pro investici do chirurgických robotů.

  Pokud se zajímáte o chirurgického robota a hledáte spolehlivého dodavatele, společnost Promedica distribuuje inovativní technologie chirurgických robotů. Pro více informací o našich produktech a službách se můžete obrátit na náš obchodní tým na email zt@promedica-praha.cz, který Vám rád poskytne podrobné informace a pomůže s výběrem nejvhodnějšího řešení pro Vaše potřeby.

  S chirurgickým robotem Versius od společnosti CMR, který dodáváme, budete mít k dispozici moderní a spolehlivou technologii, která umožňuje přesné a minimálně invazivní operace. Kontaktujte nás a rádi Vám poskytneme další informace.

Máte nějaké dotazy?