„Pět nemocnic, jeden tým“

18. 6. 2018

V pondělí 6. června 2018 se v Domě kultury Dukla v Pardubicích konala konference ,,Pět nemocnic jeden tým“. Pořadatelem byla Nemocnice Pardubického kraje, a.s. Účastníky této akce byli sestry a lékaři, vedoucí pracovníci a manažerky jednotlivých oborů nemocnic Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Svitavy, Litomyšl.

Organizaci konference zastala Mgr. Gabriela Medunová, MBA  manažerka ošetřovatelské péče nemocnice Pardubice. Konference obsahovala přednášky různorodých témat napříč obory medicíny. Zdravotníci sdíleli své zkušenosti a úspěchy v oblasti zdravotní péče.

Za PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. se účastnila divize Léčba ran a divize Spotřební zdravotnický materiál za přispění dalších divizí. Na stánku bylo k vidění portfolio materiálů Smith and Nephew – ošetření a  péče o rány. Prezentovány byly novinky z nabídky Smith and Nephew, které vzbudily u zdravotníků zájem a byly velice kladně hodnoceny. Divize Spotřební zdravotnický materiál  zde prezentovala rukavice a mnohé další materiály, které zdravotníci mohli na místě vyzkoušet.

 

Divize Léčba ran a Spotřební zdravotnický materiál