Collin Medical - RobOtol - Promedica

Collin Medical – RobOtol

Představujeme vám unikátní robotický systém pro ORL operativu

Tento revoluční robotický systém navržený francouzskou společností Collin Medical přináší ORL chirurgii na zcela novou úroveň přesnosti, spolehlivosti a efektivity. RobOtol je představitelem nejmodernější technologie, a společnost Promedica je hrdým partnerem tohoto specifického unikátního systému.

 • Roboticky navigované implantace kochleárních implantátů: Tento systém umožňuje využití 3 druhů ramen a to buď s pasivním či aktivním nástrojem, nebo endoskopem.
 • Rameno s endoskopem - Prohlédněte si hloubku díky mikro-kamerám: Díky pokročilé mikro-kamerové technologii RobOtol poskytuje špičkový pohled na operační pole. Chirurgové mají možnost získat podrobný obraz uvnitř ucha a identifikovat problémy. Tento neinvazivní přístup minimalizuje poškození okolních tkání, což vede k rychlejšímu hojení a méně komplikacím.
 • Rameno s aktivním nástrojem - Precizní manipulace: RobOtol je vybaven aktivním nástrojem, který umožňuje chirurgům provádět operace s úžasnou precizností. Dálkové ovládání umožňuje chirurgům přesně kontrolovat pohyb nástroje s prostorovou přesností 5µm a úhlovou přesností 0,3°, čímž se zlepšuje jejich schopnost dosáhnout obtížně přístupných oblastí uvnitř ucha. S touto technologií se specializované operace stávají méně zdlouhavými a pacienti se rychleji vracejí do běžného života.
 • Rameno s pasivním nástrojem - Klíč k dokonalosti: Souběžně s aktivním nástrojem RobOtol disponuje pasivním nástrojem, který podporuje chirurga během operací. Jeho ergonomický design usnadňuje manipulaci a minimalizuje únavu chirurga, což přispívá k celkovému úspěchu a bezpečnosti operace.

Specializované operace pro RobOtol

RobOtol je vysoce specializovaný na následující typy otologických chirurgických zákroků:

 • Zavedení trans-tympanických drenáží: Díky RobOtolu mohou chirurgové jednoduše a precizně zavést trans-tympanické drenáže pro odvodnění středního ucha, což pomáhá řešit problémy s otitidou a minimalizuje riziko opakování infekcí.
 • Operační řešení otosklerózy (osikuloplastiky, stapedektomie): RobOtol umožňuje provádět rekonstrukce řetězu sluchových kůstek pomocí šetrného a přesného umístění protéz kostí středního ucha, což přispívá k obnovení sluchové funkce a výrazně tak vylepšuje kvalitu života pacientů.
 • Roboticky navigované zavedení elektrody kochleárního implantátu: Díky své neuvěřitelné přesnosti a navigačním schopnostem RobOtol usnadňuje zavedení elektrody kochleárního implantátu pro pacienty s těžkým až hlubokým poškozením sluchu, což jim umožňuje vrátit se do světa zvuků.
 • Využití endoskopů na robotickém rameni při další operativě středního ucha (např. tympanoplastiky) a baze lební.

Vstupte do nové éry ORL chirurgie s RobOtol!

Tento dálkově ovládaný robotický systém od Collin Medical přináší precizní manipulaci, vynikající vizualizaci a dokonalost provedení specializovaných operací. Pacienti mohou očekávat menší rizika, rychlejší zotavení a výsledky, které překračují očekávání. RobOtol – váš spolehlivý partner pro nejlepší otologickou péči! Společnost Promedica je hrdým partnerem tohoto revolučního pokroku ve zdravotnictví.

Promo akce v tomto roce v ČR a SK

 • XX. ČESKO-SLOVENSKÝ KONGRES MLADÝCH OTORINOLARYNGOLOGŮ

  arrow

  7.-9. 3. 2024, Hradec Králové

  Stránky akce ZDE.

 • 21. ČESKO–SLOVENSKÝ FONIATRICKÝ KONGRES a XXXIV. CELOSTÁTNÍ DNY EVY SEDLÁČKOVÉ 2024

  arrow

  6.-8. 6. 2024, Hradec Králové

  Stránky akce ZDE.

 • 10. Česko-Slovenský kongres otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku

  arrow

  18.-20. 9. 2024, Bratislava

  Stránky akce ZDE.

Promo akce v tomto roce v zahraničí

Collin Medical

Posláním společnosti Collin Medical je přispívat ke zdraví a pohodě pacientů dodáváním ORL zdravotnických technologií, které odpovídají požadavkům veřejného zdravotnictví z hlediska výkonu, účinnosti a hospodárnosti.

News

Máte nějaké dotazy?